Sosyal

Sosyal

facebook..

Tarih: 06.11.2022 | Yazan: Ramazan

ASLAN NEFERLER TİM..
*Aslan Neferler Tim Yunan savunma bakanlığında yeni saldırı sistemlerini test etti..
*facebook.com/watch/?v=1197300691170101&aggr_v_ids[0]=1197300691170101&notif_id=1667567489684878&notif_t=watch_follower_video&ref=notif
*#Elhamdülillah.. #MaşaAllah.. #BârekAllah.. Allah(C.C.) Razı Olsun.. Ellerinize Sağlık.. Allah(C.C.) Sayılarınızı Çoğaltsın.. Sizler Gibi BABAYİĞİTLERİN de boş durmadığını görmek GURUR VERİCİ..

sosyal kimliksizler..

Tarih: 12.04.2022 | Yazan: Ramazan

*facebook.com/photo?fbid=522112869290449&set=a.426658378835899
*"Osman Kurt SEN ÖNCE GERÇEK İSMİNİ-YERİNİ-FOTOĞRAFLARINI Bİ KOYSANA ŞÖÖÖLE ORTAYA KARIŞIK-NE OLDUĞUNU ANLAYALIM-BENİM KAFAM BİRAZ ZOR BASIYOR DA KUSURA BAKMA-ÖYLE KELİMEDEN YÜRÜYÜP UZAKTAN O GÜZEL YÜZÜNÜ GÖREMİYORUM!-(VARSA Bİ DURUM, GEREKİRSE) ŞİKAYET ETMEK İÇİN! ÖYLE KORKAK KORKAK DEVE KUŞU MİSALİ BAŞINIZI GİZLEYİP K.ÇINIZI(OTURMA YERİNİZİ) DIŞARDA BIRAKARAK ORTALIĞA GAZ SALAR GİBİ LAF SALMAK OLMAZ! -VARSA MADEM- aklını KULLAN VE şu yarım düzine muhterise- BAK HELE=> akşenere-sözcü gazetesine-demirtaşa-ekreme-davutoğluna-babacana-karamollaoğluna-gültekin uysala-kılıçdaroğluna-lütfü türkkana-bülent arınça-uğur dündara-abdullah güle-bülent ecevite-..FALAN FİLAN İŞTE..ÖRNEK AL BİRAZ ONLARI..NAPIYORLAR BAK! ARADA BİR Bİ ŞEY SÖYLİCEKLERSE; DOBRA DOBRA KAMERALAR KARŞISINA GEÇİYORLAR-KONUŞUYORLAR-MİLLETİMİZ DE OLUP BİTENİ GÖRÜYOR-SONRA DEDİKLERİ YALAN VEYA TUTARSIZ-İKİLEMLİ-YANLIŞ.. FALAN ÇIKARSA HERKES ONA GÖRE BU KİŞİLERE KARŞI NET TAVRINI SEÇİMLERDE YANSITIYOR! onlara YA GÜVENİYOR YA DA GÜVENMİYOR! HERKES KENDİ YOLUNA DEVAM EDİYOR! ANLADIN! ÖYLE MUSTAFA KEMAL ATATÜRK-OTORİTER-DİKTA REJİM-ERDOĞAN-TÜRKİYE-OSMANLI-.. BÖYLE KELİMELERİN OLDUĞU YERLERDE DİKKATLİ-DÜZGÜN-HATASIZ-AÇIK VE NET YAZ NE YAZIYORSAN-HERKES ANLASIN NE DEMEK İSTEDİĞİNİ!? "BENZERİ-MASTAFA-.."GİBİ YUVARLAK VEYA HARF HATALI KELİMELER KULLANMA!? SELÂM SANA.. HEM GİZLİ-KİMLİKSİZ YAZDIĞINIZ ŞEYLER -BENCE-TOPLUM NAZARINDA PEK İNANDIRICI OLMUYOR-İNSANLAR GERÇEKLERİ DAHA ÇOK SEVER GENELDE.."

Ynt: sosyal kimliksizler..

Tarih: 14.04.2022 | Yazan: Ramazan

Osman Kurt tekrar SELÂM sizlere ve sizin gibilere.. "Seni tanıdım." demişsin; AMA BENİ TANIYAMAMIŞSIN! BENİ TANIYABİLMEN İÇİN BİRAZ DAHA BAHSEDEYİM O ZAMAN KENDİMDEN, MADEM KONU AÇILDI=> AKP İLE İLGİM YOK, AFYON MHP İL MERKEZİNE GİTTİM, BAŞIMDAN GEÇENLERİ ÖZETLE ANLATTIM, fetöşşeytanlarının inadına CUMHUR İTTİFAKINA DESTEK OLMAK İÇİN ÜYELİK BAŞVURUSUNDA BULUNDUM, ONLARDAN DA ŞİMDİYE KADAR Bİ HABER GELMEDİ. AKP İLE İLGİM OLSA; AİLEMDE, MESLEKTEN İHRAÇ EDİLEN VAR, ŞİMDİYE KADAR GÖREVE DÖNMÜŞ OLURDU! YALNIZ; fetöşşeytanlarının içinde bulunduktan sonra; CUMHUR İTTİFAKINA SAYGIM-SEVGİM DAHA ÇOK ARTTI, TABİ Kİ AKP-NİN İHRAÇ KONUSUNDA AİLEME YAPTIĞI HAKSIZLIĞI KESİNLİKLE TASVİP ETMİYORUM VE BUNU YERİ GELDİĞİNDE SÖYLÜYORUM, İHRAÇ KONUSUNDA BİZİM HATAMIZ; fetöşşeytanlarının YALANCI-İKİYÜZLÜ..VS. OLDUKLARINI GEÇ ANLAMAMIZ OLDU!.. MESELÂ: BURDUR GÖLHİSAR-DAN, fetöşşeytanı birisi için SEGBİS SİSTEMİYLE AĞIR CEZA MAHKEMESİNDE TANIKLIĞIM ALINDI, adam fetö sohbetine katılırdı, aynı zamanda diyanette imamlık yapıyordu ve bi de hac malzemeleri satan dükkânı vardı, ama fetö ile ilgisi olmadığını SÖYLÜYORDU. YANİ YALAN! Bİ ÖRNEK DAHA: YİNE ÜNİVERSİTEDE, fetö evinde kalan MARAŞ DOĞUMLU ANTEP-TE BÜYÜYEN biri, AFYON'DA AĞIR CEZA MAHKEMESİNDE TANIKLIĞIM ALINIRKEN ÖĞRENDİM: BENİM İÇİN: "BU ŞAHSI TANIMIYORUM!" DEMİŞ, İÇİMDEN YUH! DEDİM.. CEP TELEFONU HTS KAYITLARINDA HEPSİ SABİT ZATEN.. YANİ YALAN KONUŞUYORLAR, MAHKEMELERİMİZİ YANILTMAYA, ADALET SİSTEMİNİ BULANDIRMAYA ÇALIŞIYORLAR. AMA MERAK ETME sen; HATAMIZI İNŞALLAH TELAFİ ETMEYE ÇALIŞACAĞIZ! MESELÂ; BURDUR'DA, savcı ve AĞIR CEZA MAHKEMESİ İLE BURDUR İL EMNİYET BENİ ÇAĞIRDIĞINDA; BİLDİĞİM fetöşşeytanı olan ve OLMA İHTİMALİ YÜKSEK örgüt mensuplarını, (ARAŞTIRILMASI İÇİN) sözde il veya ilçe abilerini.. falan SÖYLEDİM.. BUNDAN SONRA DA NASİP OLURSA; ALLAH(C.C.) FIRSAT VERDİKÇE, SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN'I, MHP LİDERİ SAYIN DEVLET BAHÇELİ'Yİ, BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ'Nİ YANİ KISACASI=CUMHUR İTTİFAKIMIZI, GÜCÜMÜZ YETTİĞİNCE, HEP, SEÇİMLERDE OYLARIMIZLA VE DE MADDÎ-MANEVÎ, FİKİRLERİMİZLE,.. DUALARIMIZLA DA İNŞAALLAH DESTEKLEYECEĞİZ! NİYE Mİ? ŞUNDAN DOLAYI:{fetöşşeytanlarını, pkk-yi VE onlar gibi OSMANLI DEVLETİMİZ'İN VE TÜRKİYE CUMHURİYETİMİZ'İN BÜTÜN DÜŞMANLARINI; ALLAH'IN(C.C.) İZNİ VE YARDIMIYLA, HER ZAMAN YERİN DİBİNE GÖMMEK İÇİN!}.. HADİ SELÂMETLE..

twitter..

Tarih: 20.10.2020 | Yazan: Ramazan

*Takip edilmesi engellenmiş gözüküyor:
*twitter.com/ceyhunkartal41,
*twitter.com/_ai6i6,

Ynt: twitter..

Tarih: 02.01.2021 | Yazan: Ramazan

*Askıya alınmış..
*twitter.com/ortakakil?ref_src=twsrc%5Etfw
ORTAK AKIL
@ortakakil
Türkiye’yi etkisi altına alan olaylar, dünya gündeminden başlıklar ve son dönemde yaşanan en çarpıcı gelişmeler her pazar saat 10:00’da Ortak Akıl’da.
youtube.com/c/ortakakil
Ağustos 2011 tarihinde katıldı
12 Takip edilen
3.821 Takipçi

Yeni yorum