( Eğer isterseniz; site hakkındaki fikirlerinizi, e-posta adresime yazabilirsiniz veya sayfaların altında bulunan yorum bölümlerini kullanabilirsiniz. )

Hakkımızda

Hak ve adalet istiyoruz..

Tarih: 10.02.2021 | Yazan: Ramazan

*twitter.com/Ramazan_Ezin/status/1359569150880931845?s=20
*HAK ve ADALET İSTİYORUZ
Terörist değiliz ve fetö terör örgütü gibi düşünmüyoruz, 672.KHK ihracı neden yapıldı?
Ramazan Ezin ( Antifetöist! )
@Ramazan_Ezin
28 Üye
316 Takipçi...

Öğeler: 1 - 1 / 1

Yeni yorum

HUKUKSAL
"www.ramazanezin.com" 5651 sayılı yasanın 5. maddesinde tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, web site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, ramez2003@gmail.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan talep ve şikayetler hukuksal olarak incelenecek, şikayet yerinde görüldüğü takdirde, ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden kaldırılacaktır.
 
İlgili Yasa:
 
MADDE 5 (1) Yer sağlayıcı, yer sağladığı içeriği kontrol etmek veya hukuka aykırı bir faaliyetin söz konusu olup olmadığını araştırmakla yükümlü değildir.
 
(2) Yer sağlayıcı, yer sağladığı hukuka aykırı içerikten, ceza sorumluluğu ile ilgili hükümler saklı kalmak kaydıyla, bu Kanunun 8 inci ve 9 uncu maddelerine göre haberdar edilmesi halinde ve teknik olarak imkân bulunduğu ölçüde hukuka aykırı içeriği yayından kaldırmakla yükümlüdür.
Konu - Sayfa Ayıraçları
ANTİFETÖİZM-15 TEMMUZ 2016-HAYATA DAİR "15 Temmuz 2016; fetöşşeytanlarının, Türkiye Cumhuriyetimize ihanetinin gecesi ve BELGESİDİR!.."

Kaynak:https://coderiz.tr.gg/