Başlık: Not Defteri

blmc.

Tarih: 14.09.2020 | Yazan: Ramazan

file:///C:/Users/Guest/Documents/blmc/dnm6.html

Ynt: blmc.

Tarih: 15.09.2020 | Yazan: Ramazan

*studio.code.org/users/sign_in

ÖZEL EĞİTİM ALANI

Tarih: 13.02.2019 | Yazan: ramazan

"..DEMEK Kİ ÖZEL EĞİTİMCİLER, KURS AÇANLARDAN VE AÇTIRANLARDAN DAHA ÇOK ŞEYLER BİLİYORLAR!!!???-EE VARDIR ELBET Bİ BİLDİKLERİ???!!!!..HANİ BİZLER DE SESİMİZİ ÇIKARMIYORUZ YA,, ONLAR EN KALİTE,,,, BİZLER DE KIYIDA KÖŞEDE KALMIŞ?! YANİ, BAZI, KENDİSİNİ EĞİTİMCİ SAYANLARIN!!!(SANANLARIN!!!) ALMAK İSTEMEDİKLERİ ÖĞRENCİLERİ DERSE ALIYORUZ YA GIK ÇIKARMADAN--SONUÇTA KURUMA PARA GİRİNCE PARALARIN ÜSTÜNDE= ÖZEL EĞİTİMCİ--- NİRVANAYA ULAŞMIŞ!!!--- BÖYÜK ÜSTATLARDAN MI KAZANILMIŞ???!!!--YOKSA SERTİFİKALI, DERSE GİREN, KÜÇÜK Küçücük MİNİK Mini minicik MİNNACIK-- hevesli eğitimcilerden Mİ KAZANILMIŞ!!!? BU YAZMIYO YA??!!--Bİ DE O YAZSA===> OF ORTALIK İYİCE KARIŞIR HERHAL---???!!! ÖVÜNMEYİ VE KARALAMAYI BIRAKMAK LAZIM ASLINDA,, NEYSE İKİNCİ DERSİN KONUSU O OLSUN BARİ--BELKİ TENEFFÜSTE, BAZI KANUNLAR ÇIKARTILIR!!!!?? ÖZEL EĞİTİMCİ KARDEŞLERİMİZİN MECLİSTE TANIDIĞI FALAN VARSA HANİ!!??, MAAŞLARI 7 MİLYAR FALAN OLSUN YANİ..HA SIFIR YOKTU HOCAM 7BİN-8BİN-9BİN-10BİN-BÜYÜK İKRAMİYE 100BİN...AÇIK ÇEK YAZAK, OLMAZ MI??!! A: BAZI ÜNİVERSİTE MEZUNLARI İŞSİZ,, B: OLSUN HEP BEN ÇOK KAZANAYIM.. C: BAZILARI ÜLKEYİ EKONOMİK KRİZLERE SÜRÜKLEMEK İSTİYOR.. B: BANA NE..ÜLKE? O NE? BENİM MAAŞIM,,BENİM PARAMMM.. D: ÜLKE İÇİNDE VE DIŞIMIZDA-SINIRLARIMIZDA TERÖR BELÂSI VE TEHDİDİ OLMASAYDI DA TERÖR SAVUNMASINA GİDEN MALî KAYNAK EĞİTİME AKTARILSA..GÜÇLÜ EKONOMİ-GÜÇLÜ MALİYE=DAHA ÇOK ÖĞRETMEN MAAŞI ÖDENEBİLMESİ-ÇOK ÖĞRETMEN KONTENJANI..ATAMA SAYISININ ARTMASI.. B: BENİM MAAŞA GELSEK?!!-sertifikalı hevesliler PİYASAMIZI DÜŞÜRÜYOR KARDEŞ-ÇOK PARA LAZIM ÇO00000K!! EE- HANİ HAVASI VAR-KLASIZ YAANİ!!??-first class..SERTİFİKALI hevesliler OLMASA BİZ ORTALIĞI DUMAN EDERDİK!! GÖR BAK EĞİP BÜKTÜĞÜMÜZ ŞEYYY YAAAANİ EĞİTTİĞİMİZ ÇOCUKLARIN HEPSİNİ MEB-İN NORMAL OKULLARINA TRANSFER EDERDİK-BOMBA TRANSFERLER!!!??? ORTALIKTA BİDİCİK (BİR TANECİK) EĞİTECEK ÖZEL ÖĞRENCİ BULAMAZDINIZ VAR YAA!! UFFFF???!!!.. NE KARİZMA BEEE!!!!!????**..

Ynt: ÖZEL EĞİTİM ALANI

Tarih: 13.02.2019 | Yazan: ramazan

"Özel Eğitim ve Rehabilitasyon İş İlanları
Herkese açık grup---Deniz Rana Serhat Şahin sanki özel eğitim mezunları atomu parçalayıp çocukların eline veriyor :-) tanıdığım bütün özel eğitim mezunları neden dersleri boş boş geçiriyorlar, neden kaytarma derdinde, neden ortalığı sürekli karıştırıp gereksiz bir özgüvene sahipler, biri bana bunu açıklasın

Cuma Hutbeleri, Diyanet

Tarih: 08.02.2019 | Yazan: Ramazan

https://www.diyanet.gov.tr/tr-TR/Kurumsal/Detay/22351/cuma-hutbesi-ibadet-kul-olma-suuru

BİLGİ-DERLEME

Tarih: 21.01.2019 | Yazan: ramazan

Windows + R
shell:RecycleBinFolder-kaynak:lordiz.cm

Ynt: BİLGİ-DERLEME

Tarih: 02.04.2019 | Yazan: ramazan

..bilgisayarbilimi,net/udf-uzantili-dosyayi-pdfye-cevirme-udf-to-pdf/

Ynt: BİLGİ-DERLEME

Tarih: 13.05.2019 | Yazan: ramazan

txt'i pdf'ye dönüştürme yöntemi
Kaynak:
https://convertio,co/tr/txt-pdf/

Ynt: BİLGİ-DERLEME

Tarih: 13.05.2019 | Yazan: ramazan

Otomatik olarak bilgisayar kapansın!
*Başlat düğmesine tıklayın (Win + R) ve arama kısmına cmd yazın.
*Açılan pencerede shutdown -s -t 3600 komutunu girip enter tuşuna basıyoruz.
*Eğer rakam kısmını boş bırakırsanız bilgisayarınız 30 saniye içinde otomatik olarak kapanır.
*Otomatik kapatmayı iptal etmek için cmd.exe yi yeniden açıp shutdown -a komutunu girmemiz gerekiyor.
---
Kaynak:https://www,hknkr,com/bilgisayari-otomatik-kapatma-programsiz.html#close

Ynt: BİLGİ-DERLEME

Tarih: 17.05.2019 | Yazan: ramazan

Varsayılan arama motorları
chrome,,//settings/searchEngines
Arama motoru Anahtar kelime Sorgu URL'si
Yaani-Türkiye'nin Arama Motoru (Varsayılan)
https,,//www,yaani,com/
https,,//www,yaani,com/#q=%s

Ynt: BİLGİ-DERLEME

Tarih: 30.05.2019 | Yazan: ramazan

WordPress Türkiye

,wp-tr,org/hosting/?fbclid=IwAR0cNi-KbhKOtTyhHvKV4SbFTKhwttQYEp5KwOTxzOoHxPg81_pYisrGm5k

Ynt: BİLGİ-DERLEME

Tarih: 22.11.2019 | Yazan: ramazan

kpssgiris,com/files/ekpss1cozum_0.pdf

15 Temmuz 2016-#Antifetöizm, ramazanezin.com

Tarih: 01.01.2019 | Yazan: Ramazan Ezin

.Burdur
Isparta
Antalya
Uşak
Afyon..
Uyuma..15 Temmuz, da ne olacağını önceden bilenler varsa, ve bu kişiler hâlâ elini kolunu sallayıp toplum içinde dolaşıyorlarsa, ve bunları tanıyıp bilenleriniz-görenleriniz varsa, SUSARSANIZ-SIRA İNŞAALLAH SİZLERE DE GELİR, VE sizler de Allah katında mes'ulsünüz.. Bildiklerinizi yargıya anlatın, 251 Şehit ve Ailelerinin, 2193 Gazi ve Ailelerinin Hakkı-Hatırı için, Allah Rızası İçin..RE

Ynt: 15 Temmuz 2016-#Antifetöizm, ramazanezin.com

Tarih: 22.01.2019 | Yazan: ramazan

"(RSL-ABKN)HOCAM, BAZILARI "İHRAÇ-fetö.." GİBİ KELİMELERE KARŞI ALERJİLİ. DUYUNCA HEMEN KAÇIYORLAR. ACABA BU ADAM HAKLI OLARAK MI İHRAÇ EDİLMİŞ, YOKSA HAKSIZ YERE Mİ, DİYE ARAŞTIRMA GEREĞİ BİLE DUYMUYORLAR. BENİM FETÖ TANIKLIKLARIM VE DAVAM VAR. SERTİFİKAM DA VAR. AMA İŞ ARAMAK VE BULMAK BAYA ZOR. BU ALANDA ÇALIŞMAK İSTİYORSANIZ, ÖNCELİKLE SERTİFİKANIZ OLURSA İHTİMALİNİZ ARTAR DİYE DÜŞÜNÜYORUM-ÖĞRETMEN İHTİYACI OLAN BİR KURUMLA YÜZ YÜZE GÖRÜŞÜN MUTLAKA-EĞER DEVLETİMİZ ÖZEL KURUMLARDA ÇALIŞMANIZA ENGEL BİR DURUM BİLDİRMEDİYSE TABİİ. *fetöşşeytanları, "DİN-EĞİTİM-NAMAZ NİYAZ-ALLAH RIZASI.." DİYEREK, KİMLERİ KANDIRMADI Kİ! AMA, İNŞAALLAH, BAŞTA fetöşşeytanı m. fethullah gülen OLMAK ÜZERE, ONUN PEŞİNDEN GİDEN BÜTÜN YALAKA İTLERİ, İKİ DÜNYADA DA CEZALARINI ÇEKERLER.. YAPTIKLARI YANLARINA KALMAZ..ALLAH-IN ADALET TERAZİSİ ŞAŞMAZ.."

Ynt: 15 Temmuz 2016-#Antifetöizm, ramazanezin.com

Tarih: 13.02.2019 | Yazan: ramazan

"Özel Eğitim ve Rehabilitasyon İş İlanları
Herkese açık grup---Ramazan Ezin Zeydan Ronahi ŞUNU UNUTMUŞSUNUZ HOCAM, 15 TEMMUZDA AZ KALSIN ÂDİ ŞEREFSİZ fetöcüler ÜLKEYİ YÖNETECEKTİ, SİZ ONLARI TANIMIYORSUNUZ GALİBA..NASIL OLSA KONU DAĞILMIŞ,,BİRAZ DA fetöşşeytanlarına doğru KONUYU TOPARLAYALIM İSTERSENİZ,, KONU ORAYA DOĞRU KAYMIŞ GİBİ..#ŞİMDİKİ_DERSİMİZİN_KONUSU #DEMOKRASİ_VE_İNSAN_HAKLARI OLSUN..SAYDIKLARIN VAR YA,, ASLI VAR YOK ARAŞTIRMADIM AMA, HEP tanıdığım ve ağır ceza mahkemelerinde tanıklık yaptığım fetöcülerin konuştuklarına benzer şeyler..BUNA BENZER KONUŞMALARI ORALARDA DA GÖRMÜŞTÜM SANKİMM...DİPLOMASI OLMAYAN YÖNETİCİ= NE DEMEK KONUYU AÇ BENCE..İMAMIN HASTANEYE ATANMASI=ELİNDE BELGEN VARSA GÖRGÜ TANIĞI FALAN İSEN MADEM KONU ALANI İŞGAL O ZAMAN HAKKINI SAVUN, BELGENLE BİRLİKTE O ATANAN!? İMAMI GÖREVİNDEN İHRAÇ ETTİR! ALGIDAN İBARETSE KONU, BİRİLERİNİ KÖTÜLEMEYİN..TÜBİTAK=BAŞA GEÇENLERİN LİYAKATSİZ OLDUĞUNU İSPATLAYIN..BU TARZ YETKİLİLERİN MAĞDURU OLAN ÖĞRETMENLER!!=KONUYU AÇ, ÜLKEYİ YÖNETENLERDEN MEMNUN DEĞİLSENİZ SANDIK VAR.BURALAR ALGI OLUŞTURARAK OY TOPLAMA ALANLARI- PLATFORMLARI DEĞİLDİR-MİLLETİN DEMOKRASİ ALANINI İŞGAL ETMEYELİM İSPATSIZ DAYANAKSIZ ALGILARLA. HAKSIZLIKLARIN MUTLAKA BELGESİ VEYA GÖRENİ VARDIR, KONUŞUYORSANIZ BELGELERİNİZİ DE KOYUN GÖTÜRÜN İLGİLİ MAKAMLARA, ORADA HALLEDİN, MİLLETİN KAFASI BULANMASIN..MESELÂ, BEN VAR YA BEN, BENİ, YETKİLİLER MAĞDUR ETTİ DİYE ZIRVALAMIYORUM, DEMİYORUM, MESELÂ, DİYORUM Kİ, KPSS-DEN ŞİMDİYE KADAR YÜKSEK NOT ALAMADIM VE ATANAMADIM DİYORUM, ACABA BAZI CİĞERLERE ULAŞAMAYAN KEDİCİKLER OLABİLİR Mİ ARAMIZDA, MERAK EDİYORUM BAZEN?!.. SAYDIKLARINIZ BENCE ŞÖÖÖYLE OLUYO=, ÜLKEYİ fetö âdilerinin YÖNETMESİNDEN İYİDİR..MİLLETİN SEÇTİKLERİNE SAYGILI OLALIM..SONUÇLARI KÖTÜ BİTİYO YOKSA BÖÖYLE FİLMLERİN..AMMAN DİKKAT KARDEŞLER...SELÂM VE SEVGİYLE KALIN..BAAAYYYY..

Öğeler: 1 - 15 / 23
1 | 2 >>

Yeni yorum